SPM - Linea Punch

LINEA PUNCH

08. 03. 2018

Ochranné svodidlo Linea Punch dokonale spojuje odolnost proti nárazu s designem. Jeho jednoduchá linie pomáhá splynout s dekorem a dokonale ladí se zábradlím Linea Touch, takže představuje estetické a vysoce účinné řešení v celé budově. Jeho úzké zkosené koncovky minimalizují přečnívání a redukují vzdálenost k zárubním, přičemž profil dosedající na stěnu umožňuje snadné čištění a zajišťuje maximální hygienu. Díky dvojímu zacvaknutí se snadno a rychle montuje. Zajišťuje účinnou a diskrétní ochranu stěn vystavených velkému provozu vozíků na chodbách, ve vstupních a skladových prostorech (v nemocnicích, na klinikách, domovech pro seniory, laboratořích, čistých prostorech, hotelích, restauracích, školách).

Ke stažení

SPM - Impact 60 / 120 / 200

IMPACT 60 / 120 / 200

08. 03. 2018

Tento horizontální ochranný systém se vyznačuje tvarovaným provedením, které vám nabízí dokonalé spojení odolnosti proti nárazu a jedinečný vzhled. Systém, který se montuje v jedné nebo ve dvou úrovních, chrání stěny vystavené intenzivnímu provozu kolečkových vozíků na chodbách, ve vstupních a skladovacích prostorech (nemocnice, kliniky, domovy pro seniory, laboratoře, hotely, restaurace, školy, obchodní domy).

Ke stažení

SPM - Contact 200 / 350

CONTACT 200 / 350

08. 03. 2018

Odolné a současně dekorativní ochranné pláty Contact chrání dveře a stěny před poškozením v důsledku otěru způsobovaného nábytkem, židlemi a opakovanými nárazy vozíků na chodbách, v pokojích a čekárnách na klinikách a v nemocnicích, školách, na univerzitách, v hotelích, restauracích a kancelářích. Zároveň se hodí ke svodidlům Impact.

Ke stažení

SPM - Combo Punch 125 / 200

COMBO PUNCH 125 / 200

07. 03. 2018

Tato stěnová ochranná svodidla jsou navržena tak, aby zajistila ochranu proti nárazům a odolnost proti poškrábání a poškození, které způsobuje jak pěší provoz, tak i provoz kolečkových vozíků a zařízení. Jedno nebo dvou úrovňová ochrana Combo Punch 200 a/nebo 125 chrání stěny na chodbách, v přístupových prostorech a skladovacích místnostech (nemocnice, kliniky, domovy pro seniory, hotely, restaurace, školy).

Ke stažení

SPM - Combo Punch 100D

COMBO PUNCH 100D

07. 03. 2018

Díky hloubce ochranného svodidla 50 mm udržuje Combo Punch přepravní prostředky opatřené kolečky, jako jsou vozíky, invalidní vozíky, nemocniční lůžka, od stěn a přispívá ke snížení poškození v důsledku nárazů, zvláště na chodbách a ve skladovacích prostorech.

Ke stažení

SPM - Combo Clad 150 / 200

COMBO CLAD 150 / 200

07. 03. 2018

Tyto ochranné pláty chrání dveře a stěny před poškozením v důsledku otěru způsobovaného nábytkem, židlemi a opakovanými nárazy na chodbách, v pokojích a čekárnách s malým provozem. Combo Clad se hodí k ochranným svodidlům Combo Punch.

Ke stažení

SPM - Combo Bedkit

COMBO BEDKIT

07. 03. 2018

Tento prvek byl speciálně navržen k ochraně stěn před nárazy lůžek, která se často přemísťují nebo zvedají v pokojích ve všech zdravotnických zařízeních.

Ke stažení

SPM - Elasto Punch 200E

ELASTO PUNCH 200E

07. 03. 2018

Díky svému kompaktnímu tvaru zajišťuje ochranné svodidlo Elasto Punch 200E účinnou ochranu stěn, které jsou vystaveny velmi silným bočním nárazům a otěru způsobovaným pohybujícími se vozíky v chodbách logistických center, skladovacích prostorů a skladů, na parkovištích atd. Černá barva elastomeru umožňuje jeho použití ve vnitřních i venkovních prostorech.

Ke stažení

SPM - Elasto Punch 100D

ELASTO PUNCH 100D

07. 03. 2018

Ochranné svodidlo Elasto Punch 100D je určeno k ochraně vašich průmyslových budov. Černá barva elastomeru umožňuje jeho použití ve vnitřních i venkovních prostorech. Je ideální pro nakládací rampy, neboť je schopno tlumit nárazy těžkých nákladních vozidel.

Ke stažení

DESIGN & FUNKČNOST

DESIGN & FUNKČNOST

Každý detail našeho nábytku je vymýšlen a tvořen s maximálním ohledem na perfektní funkčnost a nadčasový design.

ŠPIČKOVÁ KVALITA

ŠPIČKOVÁ KVALITA

Nábytek vyrábíme u nás v České republice pouze z vysoce kvalitních materiálů, od prověřených dodavatelů, za pomocí nejnovějších CNC technologií a našich zkušených pracovníků. 

KOMPLETNÍ SORTIMENT

KOMPLETNÍ SORTIMENT

Našim zákazníkům nabízíme kompletní sortiment a služby v oblasti interiérového vybavení včetně stavebních úprav..