naše lékárna - Brno

19. 02. 2018

Krásná kompletní realizace interiéru lékárny v Brně na ulici Stránského 28. Provedení DTDL v kombinaci antracitové barvy a přírodního Dubu s povrchovou úpravou olejem. Součástí dodávky bylo i elektro vybavení táry a nábytkové vybavení laboratoře.

Ordinace - MUDr. Marek Frydrych, poliklinika Třebíč

27. 12. 2017

Kompletní realizace ordinace a sesterny MUDr. Frydrycha v Lékařském domě v Třebíči. Celá realizace byla na klíč - od projektu, přes výrobu, stavební úpravy až po kompletní dodávku a montáž. 

Kuchyňská linka - Bílá / Vanilka

17. 11. 2017

Výroba a montáž kuchyňské linky do nově zrekonstruovaného RD u Brna. Korpusy jsou z DTD Bílá, dvířka foliovaná MDF v dekoru Vanilka doplněné pracovní deskou v imitaci betonu.

Masarykova univerzita - experimentální laboratoře ESF (SIMU+)

27. 10. 2017

Realizace kompletního interiérového vybavení experimentálních laboratoří na Masarykově univerzitě - Ekonomicko-správní fakulta. Součástí realizace byl i vývoj a výroba speciálních stolů pro studenty, které jsou jediné v rámci celé Evropy.

Lékárna - Nemocnice Šumperk

19. 09. 2017

V novém pavilonu "R" Nemocnice Šumperk jsme navrhli a kompletně zrealizovali nábytkové vybavení oficíny do nové lékárny včetně části zázemí. Základem je světle šedá barva, kterou lehce doplňuje zelená a červená - interiér je tak v souladu se značkou lékárny.

Masarykova univerzita - vrátnice a kavárna

16. 09. 2017

Na konci prázdnin 2017 jsme realizovali interiérové vybavení nové kávárny a vrátnice na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Sezení je od výrobce LD seating s.r.o.

Ovladovna LU II. - Masarykův onkologický ústav, Brno

25. 08. 2017

Výroba a realizace interiéru včetně dveřních křídel do nové ovladovny Masarykova onkologického ústavu V Brně. Interiér je vyroben z DTD a HPL laminátu, dveřní křídla jsou dýhovaná s povrchovou úpravou olejováním.

Ložnice, technická místnost, koupelna, sedačka, ...

28. 04. 2017

Kompletní nábytkové vybavení RD v Choťovicích - ložnice, technická místnost, koupelna, vestavná skříň ke vstupu a sedací souprava od společnosti JECH CZ s.r.o. . Vše je vyrobeno z LTD Egger a dodáno včetně montáže a veškerých doplňků.

Masarykova univerzita - koleje Viniční a Bří Žurků

13. 03. 2017

V rámci spolupráce se společností TOKA s.r.o. jsme realizovali výrobu a montáž nábytkového vybavení kolejí Masarykovy univerzity v Brně. Celkem se jednalo o vybavení 76 pokojů od skříní, přes postele až po poličky.

Prodejna OPTICLAB - OC Florentinum

13. 03. 2017

Kompletní výroba a dodávka nábytkového vybavení optiky v OC Florentinum v Praze. Základ interiéru tvoří dýhované panely s povrchovou úpravou "katrováním" a prodejní boxy z prosvětleného Perspexu a obložené brynýrovaným plechem.

Kuchyňská linka - Bílá / Kamenná šedá

04. 08. 2016

Realizace kuchyňské linky včetně kompletní stavební rekonstrukce v Praze. Součástí realizace byly i vestavné skříně do chodeb včetně botníku s věšákem. Vše v provedení LTD Bílá v kombinaci s LTD Kamenná šedá.

Skříň do ložnice - Wien

25. 07. 2016

Realizace designově náročné skříně do ložnice pro zákazníka z centra Vídně. Čelní plochy jsou z lakované MDF do růžového odstínu ve vysokém lesku se zlatými flitry a osazeny mosazným rámečkem zafrézovaným do plochy.

Kuchyňská linka - masiv Bříza

07. 07. 2016

Realizace kuchyňské linky do RD ve Škrdlovicích. Korpusy kuchyňské linky jsou vyrobeny z LTD Egger, dvířka jsou z masivu Bříza včetně moření a povrchové úpravy PU lakem. Kuchyňská linka je osazena vyšší řadou vestavných spotřebičů TEKA.

Kuchyňská linka - Písková / Bílá káva

02. 07. 2016

Výroba a montáž kuchyňské linky do RD v Dobšicích. Kuchyňská linka byla vyrobena z LTD Egger Písková, dvířka MDF Trachea Bílá káva a pracovní deska Egger Woodstock. Součástí dodávky byly zednické práce po úpravě instalací a včetně výmalby. Dodávka proběhla včetně vestavných spotřebičů TEKA.

Dětský pokoj - "3 motivy tapet"

13. 05. 2016

Realizace dětského pokoje v Ostravě, kde jsou dominantním prvkem 3 motivy tapet - afrika, jižní pól a hory. Tomuto rozdělení byla také přizpůsobena celá koncepce dětského pokoje. Realizaci jsme provedli včetně úpravy elektro instalace a nové výmalby včetně dodávky a montáže tapet.

Dětský pokoj - "all inclusive"

13. 05. 2016

Návrh, výroba a realizace dětského pokoje v Brně. Zpracování proběhlo na základě požadavku dvou postelí, patra na hraní a umístění velkého psacího stolu s úložným prostorem. Vše bylo vyrobeno v bílém matném provedení, kde drobné detaily jsme vyrobili z dýhy a masivu ořech americký taktéž v matové povrchové úpravě. Barevnost a veselá atmosféra vzniká použitím barevných doplňků, jakou jsou povlečení a hračky...

Dětský pokoj - "mořské akvárko"

13. 05. 2016

Velká výzva v podobě vestavěného mořského akvárka pro Nema a Dory. Realizace proběhla včetně stavebních úprav - nová podlaha, elektro instalace a výmalba. Mořské akvárko jsme museli provést v menší variantě než byla představa zákazníka a to z důvodu doporučení statika a nosnosti podlahy. I tak akvárko váží cca 800kg. Součástí akvárka byly samozřejmě veškeré technologie, které jsme umístili do skříně pod a nad akvárkem. Na boční stěnu jsme umístili obklad z masivu, ze kterého jsme vyrobili i posuvné dveře, které z druhé strany zůstali v původním dekoru Javoru.

Vestavná skříň do podkroví

13. 05. 2016

Realizace vestavné skříně do poměrně složitého prostoru podkroví, kde jsou dvě šikminy a dvě různé roviny navazující na sebe. Skříň je v provedení Bílá mat v kombinaci Ořech dijon.

Koupelnová skříňka

13. 05. 2016

Výroba a montáž koupelnové skříňky do Janských Lázní. Skříňka je v provedení MDF Bílá lesk, vrchní plát je vyroben z umělého kamene Hanex.

Dubové schodiště

13. 05. 2016

Výroba a montáž dubového schodiště na betonový základ. Součástí dodávky byly i podesty, parapety a nerezové zábradlí v kombinaci s masivním madlem. Realizováno do RD v Libčicích nad Vltavou.

Kuchyňská linka - Woodline creme / Teak

13. 05. 2016

Realizace kuchyňské linky do panelového domu v Brně včetně veškerých vestavných spotřebičů značky TEKA. Kuchyňská linka je v provedení korpusy LTD Woodline creme a dvířka MDF Teak.

Kuchyňská linka - Hliník / Jabloň

13. 05. 2016

Kompletní realizace kuchyňské linky v České u Brna včetně stavebních úpravy (výměna podlahové krytiny, úprava vodo a elektro instalací, výmalba, ...). Provedení kuchyňské linky: korpusy LTD Hliník, dvířka LTD Jabloň, pracovní deska byla vyrobena z umělého kamene Hanex jako jeden kus včetně zádového obkladu. Součástí dodávky byly spotřebiče TEKA.

Kuchyňská linka - dýha Jabloň indická

17. 05. 2016

Kuchyňská linka v provedení dýha Jabloň indická s horními skříňkami lakovanými do odstínu Bílá vysoký lesk a pracovní deskou z přírodní leštěné žuly. Kuchyňská linka je vybavena kompletně spotřebiči Bosch a drátěným programem Kesseböhmer.

Dětský pokoj - dýha Třešeň

17. 05. 2016

Realizace dětských pokojů a ložnice do RD v Praze. Nábytek je v provedení dýha Třešeň evropská v kombinaci s lakovanou MDF Bílá mat. Skříně jsou vždy částečně průchodzí do šatny schované za skříní.

Kancelář ředitele - TRIVISION s.r.o.

19. 05. 2016

Kancelářský nábytek vyrobený z mořené dýhy Dub doplněný světle béžovou lakovanou MDF do vysokého lesku. Součástí stolu je zasedací stůl se čtyřmi konferenčními židlemi.

Kuchyňská linka - Wenge

19. 05. 2016

Realizace kuchyňské linky do RD blízko Nymburka. Kuchyňská linka je do tvaru "U" s malým barem. Vyjma horních skříněk, které jsou vyrobeny z MDF Bílá lesk je celá kuchyň v provedení LTD / MDF Wenge. Tmavý odstín je doplněný takřka čistě bílou pracovní deskou v imitaci kamene. Součástí dodávky byly veškeré spotřebiče TEKA.

Kuchyňská linka - Titan / Červená lesk

19. 05. 2016

Výroba a montáž kuchyňské linky do bytového domu v Poděbradech u kolonády. Korpsuy a pracovní desku v dekoru Titan doplňují čelní plochy v dekoru Červená vysoký lesk. Zádový obklad z kaleného skla je ve světle zeleném odstínu. Opět veškeré spotřebiče TEKA.

Kuchyňská linka - Wenge / Javor

19. 05. 2016

Realizace kuchyňské linky do bytového domu v Poděbradech. Kuchyňská linka byla vyrobena v provedení LTD Wenge v kombinaci MDF Javor na čelních plochách. Pracovní deska Egger byla v imitaci tmavě hnědého kamene doplněná zádovým obkladem ve stejném dekoru. Dodávka a montáž proběhla včetně spotřebičů TEKA.

Obchodní jednotka - Danea, OC Nový Smíchov

20. 05. 2016

Kompletní realizace prodejny obuvi Danea v obchodním centru Nový Smíchov v Praze. Hlavní barvou byla červená doplněná centrálním lakovaným sloupem s nasvětlenými nikami pro vystavení zboží. Nad prodejní regály byly umístěny úložné prostory uzavřené posuvným pískovaným sklem.

Dětský pokoj - dýha Dub

20. 05. 2016

Realizace dvou dětských pokojů do RD v Červeném Kostelci. Veškeré pohledové části jsou vyrobené z dýhy Dub rovnoletý s povrchovou úpravou polyuretanovým bezbarvým lakem.

Koupelnové skříňky

20. 05. 2016

Výroba a montáž závěsných koupelnových skříňěk do RD v Červeném Kostelci. Veškeré pohledové části jsou vyrobeny v provedení dýha Dub. Dvířka a čílka mají zafrézované do hrany hliníkové úchytky SALU.

Obýváková sestava

20. 05. 2016

Výroba nábytku do obývacího pokoje v Poděbradech. Vše je vyrobeno z LTD Egger v dekoru Kalvados růžový.

Kanceláře vedení - Polabské mlékárny a.s.

20. 05. 2016

Kompletní nábytkové vybavení kanceláří pro vedení společnosti Polabské mlékárny a.s. v Poděbradech. Vyrobily jsme a namontovaly zasedací místnost, kancelář marketingu, ředitelky a obchodního úseku. Součástí dodávky byl i sedací nábytek.

Kuchyňská linka - Bílá / masiv Ořech

20. 05. 2016

Realizace kuchyňské linky do chaloupky ve Starém Ransku. Korpusy jsou z bílého lamina, dvířka frézovaná a fóliovaná MDF v bílém provedení a pracovní deska včetně některých skříněk a doplňků je vyrobena z masivu Ořech.

PET centrum a HDS - Nemocnice Nový jíčín a.s.

20. 05. 2016

Kompletní interiérové vybavení PET centra v nově zrekonstruovaném pavilonu Nemocnice Nový Jíčín a.s. Součástí dodávky byl i sedací nábytek od společnosti LD seating.

Nemocnice s Poliklinikou, Praha Italská - Dopravní zdravotnictví a.s.

20. 05. 2016

Kompletní realizace nábytkového a sedacího vybavení 1.PP nemocncie s poliklinikou v Praze na Italské. Kompletně jsme vybavili recepci a vstupní halu, kanceláře, odběr krve, laboratoře, sociální zázemí, ordinace, čekárny...

Luxusní kancelář - Praha

20. 05. 2016

Kompletní realizace interiérového vybavení kanceláře v Praze. Součástí dodávky byly i stavební úpravy ve formě SDK podhledu s osvětlením a instalací tapet na stěnu. Nábytek je vyroben v kombinaci dýha Ořech a lakovaná MDF v odstínu písková. Kuchyňská linka je od postele a zbylé části prostoru oddělena skleněnou příčkou s kouřovým zabarvením.

Ordinace AGEL+ , Praha Italská

02. 06. 2016

Realizace špičkové ordinace a sesterny AGEL+ v nemocnici s poliklinikou Praha Italská. Interiér je v provedení Ořech americký v kombinaci s bílým lakem ve vysokém lesku.

Ordinace MUDr. Rodion Schwarz, Velké Přílepy

02. 06. 2016

Kompletní realizace interiéru od návrhu, přes výrobu až po montáž včetně dodání sedacího nábytku a ostatního vybavení ordinace a sesterny MUDr. Schwarze ve Velkých Přílepech u Prahy. Součástí realizace byly i stavební úpravy (silnoproud, slaboproud, výmalby, atd...).

Kuchyňská linka - Bílá lesk / Zlatá

06. 06. 2016

Realizace kuchyňské linky do bytového domu v Praze. Kuchyňská linka je vyrobena v provedneí MDF Bílá lesk doplněná úchytkami a kaleným sklem lakovaným do odstínu "zlatá". Pracovní deska je vyrobena z přírodního kamene - žula s leštěnou povrchovou úpravou.

Kuchyňská linka - dýha Ovangol / Bílá lesk

08. 06. 2016

Návrh, výroba a montáž kuchyňské linky do RD v Libčicích nad Vltavou. Kuchyňská linka je vyrobena z dýhy Ovangol ve vysokém lesku a fólii v Bílé barvě také ve vysokém lesku. Spotřebiče Bosch jsou v bílém provedení, pracovní deska tl. 100mm je přírodní kámen žula v leštěné povrchové úpravě. Úchytky byly zvoleny zafrézované do hrany v provedení eloxovaný hliník, celá kuchyňská linka je podsvícena LED pásky. Jako zádový obklad jsme použili kalené sklo v bílém odstínu.

Ovladovna - nemocnice Pardubice

08. 06. 2016

Realizace nábytkového vybavení ovladovny operačních sálů pracoviště invazivní arytmologie v nemocnici Pardubice. Nábytek je vyrobený z LTD v dekorech Zelená a Kalvados přírodní. Součástí dodávky byly kancelářské židle čalouněné do koženky v zeleném odstínu.

Ordinace MUDr. Martin Polach, Zábřeh

08. 06. 2016

Kompletní realizace interiérového vybavení gynekologické ordinace MUDr. Martina Polacha v Zábřehu. Součástí dodávky byly i drobné stavební úpravy - elektroinstalace, osvětlení, podlahová krytina a výmalba.

Lékárna AGEL, Šternberk

08. 06. 2016

Kompletní interiérové vybavení lékárny AGEL ve Šternberku včetně zázemí. Design lékárny vychází z designu manuálu lékáren AGEL. Součástí dodávky byl sedací nábytek, lékárenské výsuvy FAMA, chladničky, skříně na hořlaviny, sejfy na opiáty a hotovost, atd...

1.NP polikliniky AGEL, Olomouc

08. 06. 2016

Kompletní nábytkové a sedací vybavení celého 1.NP polikliniky AGEL v Olomouci - ordinace, sesterny, recepce, čekárny, ... Nábytek byl dodáván včetně veškerých doplňků.

Ordinace AGEL+ , Praha Italská

08. 06. 2016

Výroba, doprava a montáž pracovního stolu a sestavy kartoték do ordinace AGEL+ v Nemocnici s Poliklinikou Praha Italská. Jednalo se o doplnění stávající vybavení.

Ordinace praktického lékaře - poliklinika AGEL, Praha Italská

08. 06. 2016

Kompletní realizace interiérového vybavení ordinace praktického lékaře v Nemocnici s Poliklinikou Praha Italská včetně stavebních úprav (zednické práce, úprava vodo a elektro instalací, nové datové rozvody, SDK podhled, výmalba, nová podlahová krytina.

Sekretariát ředitelství - poliklinika AGEL, Praha Italská

08. 06. 2016

Návrh, výroba a montáž interiérového vybavení sekretariátu. Nábytek byl vyroben z LTD Egger Wenge Mali v kombinace s barvou Písková. Součástí dodávky byly kancelářské židle.

Poliklinika AGEL, Praha Vladislavova

08. 06. 2016

Kompletní realizace interiéru na klíč nové polikliniky AGEL v Praze na ulici Vladislavova. Od návrhu, přes projektovou dokumentaci, kompletní stavební úpravy, výrobu nábytku až po montáž celého interiéru.

10. prosince 2015 jsme poprvé viděli prostory nové polikliniky AGEL.

31.ledna 2016 jsme celé dílo předali bez vad a nedodělků.

1. února 2016 byl zahájen provoz nové polikliniky AGEL.

Za 52 dnů (včetně Vánoc a Nového roku) jsme vytvořili kompletní projektovou dokumentaci stavby a interiérového vybavení, prostory částečně vybourali, upravili jsme rozvody vody, silnoproudu a ostatní rozvody, dodali nové slaboproudé rozvody, kompletně novou podlahovou krytinu, výmalbu, vyrobili jsme a namontovali kompletní interiérové vybavení včetně dodávky grafiky a kompletní navigace, IT racku včetně vybavení, sedacího nábytku, dávkovačů, nástěnných hodin, a spousty dalších drobností a celé dílo jsme řádně a včas předali investorovi bez jakýchkoliv vad a nedodělků. Finanční objem celé realizace cca 3,5 mil. Kč bez DPH.

DESIGN & FUNKČNOST

DESIGN & FUNKČNOST

Každý detail našeho nábytku je vymýšlen a tvořen s maximálním ohledem na perfektní funkčnost a nadčasový design.

ŠPIČKOVÁ KVALITA

ŠPIČKOVÁ KVALITA

Nábytek vyrábíme u nás v České republice pouze z vysoce kvalitních materiálů, od prověřených dodavatelů, za pomocí nejnovějších CNC technologií a našich zkušených pracovníků. 

KOMPLETNÍ SORTIMENT

KOMPLETNÍ SORTIMENT

Našim zákazníkům nabízíme kompletní sortiment a služby v oblasti interiérového vybavení včetně stavebních úprav..