Koupelnový nábytek

27. 12. 2017

Výroba a montáž koupelnového nábytku do RD Soběšice. Část je vyrobena z DTDL Egger v dekoru Dub, skříňky pod umyvadla jsou z lakované MDF ve vysokém lesku.

Vestavná skříň

20. 11. 2017

Realizace vestavné skříně do ložnice s posuvným kováním SALU - výplň černé sklo. Korpusy jsou v dekoru Egger Světle šedá.

Masarykova univerzita - experimentální laboratoře ESF (SIMU+)

27. 10. 2017

Realizace kompletního interiérového vybavení experimentálních laboratoří na Masarykově univerzitě - Ekonomicko-správní fakulta. Součástí realizace byl i vývoj a výroba speciálních stolů pro studenty, které jsou jediné v rámci celé Evropy.

Jídelní stůl

18. 09. 2017

Rozkaz zněl jasně: velký stůl pro dvanáct lidí na zahradu, který se nemusí na zimu schovávat... Stolová deska z kompaktu od společnosti Funder Max je posazena na nerezové podnoži vyrobené na zakázku.

Masarykova univerzita - vrátnice a kavárna

16. 09. 2017

Na konci prázdnin 2017 jsme realizovali interiérové vybavení nové kávárny a vrátnice na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Sezení je od výrobce LD seating s.r.o.

Vestavná skříň

28. 04. 2017

Výroba a montáž lakované vestavné skříně do RD v Brně. Skříň je atypická použitým kováním od firmy Hettich, kde jednotlivá křídla se přesouvají přes sebe.

Ložnice, technická místnost, koupelna, sedačka, ...

28. 04. 2017

Kompletní nábytkové vybavení RD v Choťovicích - ložnice, technická místnost, koupelna, vestavná skříň ke vstupu a sedací souprava od společnosti JECH CZ s.r.o. . Vše je vyrobeno z LTD Egger a dodáno včetně montáže a veškerých doplňků.

Masarykova univerzita - koleje Viniční a Bří Žurků

13. 03. 2017

V rámci spolupráce se společností TOKA s.r.o. jsme realizovali výrobu a montáž nábytkového vybavení kolejí Masarykovy univerzity v Brně. Celkem se jednalo o vybavení 76 pokojů od skříní, přes postele až po poličky.

Prodejna OPTICLAB - OC Florentinum

13. 03. 2017

Kompletní výroba a dodávka nábytkového vybavení optiky v OC Florentinum v Praze. Základ interiéru tvoří dýhované panely s povrchovou úpravou "katrováním" a prodejní boxy z prosvětleného Perspexu a obložené brynýrovaným plechem.

Skříň do ložnice - Wien

25. 07. 2016

Realizace designově náročné skříně do ložnice pro zákazníka z centra Vídně. Čelní plochy jsou z lakované MDF do růžového odstínu ve vysokém lesku se zlatými flitry a osazeny mosazným rámečkem zafrézovaným do plochy.

Taneční altán - Libčice nad Vltavou

25. 07. 2016

Návrh, výroba a montáž tanečního altánu pro základní uměleckou školu v Libčicích nad Vltavou. Celá konstrukce byla vyrobena z KVH / BSH hranolů a kompletně frézovaná na CNC stroji, čímž vznikla "skládačka". Montáž včetně návozu materiálu trvala 3 dny.

Obýváková sestava

20. 05. 2016

Výroba nábytku do obývacího pokoje v Poděbradech. Vše je vyrobeno z LTD Egger v dekoru Kalvados růžový.

Koupelnové skříňky

20. 05. 2016

Výroba a montáž závěsných koupelnových skříňěk do RD v Červeném Kostelci. Veškeré pohledové části jsou vyrobeny v provedení dýha Dub. Dvířka a čílka mají zafrézované do hrany hliníkové úchytky SALU.

Obchodní jednotka - Danea, OC Nový Smíchov

20. 05. 2016

Kompletní realizace prodejny obuvi Danea v obchodním centru Nový Smíchov v Praze. Hlavní barvou byla červená doplněná centrálním lakovaným sloupem s nasvětlenými nikami pro vystavení zboží. Nad prodejní regály byly umístěny úložné prostory uzavřené posuvným pískovaným sklem.

Dubové schodiště

13. 05. 2016

Výroba a montáž dubového schodiště na betonový základ. Součástí dodávky byly i podesty, parapety a nerezové zábradlí v kombinaci s masivním madlem. Realizováno do RD v Libčicích nad Vltavou.

Koupelnová skříňka

13. 05. 2016

Výroba a montáž koupelnové skříňky do Janských Lázní. Skříňka je v provedení MDF Bílá lesk, vrchní plát je vyroben z umělého kamene Hanex.

Vestavná skříň do podkroví

13. 05. 2016

Realizace vestavné skříně do poměrně složitého prostoru podkroví, kde jsou dvě šikminy a dvě různé roviny navazující na sebe. Skříň je v provedení Bílá mat v kombinaci Ořech dijon.

DESIGN & FUNKČNOST

DESIGN & FUNKČNOST

Každý detail našeho nábytku je vymýšlen a tvořen s maximálním ohledem na perfektní funkčnost a nadčasový design.

ŠPIČKOVÁ KVALITA

ŠPIČKOVÁ KVALITA

Nábytek vyrábíme u nás v České republice pouze z vysoce kvalitních materiálů, od prověřených dodavatelů, za pomocí nejnovějších CNC technologií a našich zkušených pracovníků. 

KOMPLETNÍ SORTIMENT

KOMPLETNÍ SORTIMENT

Našim zákazníkům nabízíme kompletní sortiment a služby v oblasti interiérového vybavení včetně stavebních úprav..