SPM - Decochoc

DECOCHOC

01. 03. 2018

Nástěnná ochrana pro velké plochy k zakrytí všech částí, které jsou vystaveny nárazům. Tento panel lze používat v místnostech a na některých chodbách (zdravotnická zařízení, školy atd.) i v operačních sálech nebo čistých prostorech. Pro použití na kulatých sloupech (průměr do 800 mm) a zajištění dokonalé hygieny v ohybech je možné tento výrobek tepelně tvarovat. Vyznačuje se jemnou a matnou povrchovou úpravou přispívající k decentnímu, střízlivému vzhledu a zároveň nabízí všechny obvyklé stupně odolnosti proti nárazu, poškrábání, opotřebení a chemickým přípravkům.

Ke stažení

SPM - Decochoc H20

DECOCHOC H2O

01. 03. 2018

Panel speciálně navržený k ochraně stěn a dveří ve vlhkých místnostech (koupelny, toalety, kuchyně atd.). Jeho jemně zrnitý, matný povrch zajišťuje optimální vodoodpudivost a odolnost proti poškrábání. Pro použití na kulatých sloupech (průměr do 800 mm) a zajištění dokonalé hygieny v ohybech je možné tento výrobek tepelně tvarovat. Složení bylo speciálně vyvinuto k zajištění optimálního spojení panelů s obkladovou lištou pomocí H2O svařovací šňůry. Tento systém zajišťuje naprostou vodotěsnost, což dokládá schválení vydané institutem CSTB a certifikát ATex (Technické hodnocení experimentů). SPM nabízí řadu svařovacích šňůr, které odpovídají obrysům profilů.

Ke stažení

SPM - Decowood

DECOWOOD

01. 03. 2018

Tento panel byl navržen k ochraně před nárazem a otěrem, ale díky své povrchové úpravě s motivem dřeva přináší rovněž pocit tepla a styl. Pro použití na kulatých sloupech (průměr do 800 mm) a zajištění dokonalé hygieny v ohybech je možné tento výrobek tepelně tvarovat. Je zvláště vhodný pro domovy pro seniory, kliniky, školy, hotely…

Ke stažení

SPM - Decotrend

DECOTREND

01. 03. 2018

Tato řada panelů podtrhuje a zdůrazňuje interiéry originálním způsobem a ladí s moderním a urbanistickým designem. Pro použití na kulatých sloupech (průměr do 800 mm) a zajištění dokonalé hygieny v ohybech je možné tento výrobek tepelně tvarovat. Vysoký stupeň pevnosti je užitečný pro obložení stěn v lůžkových pokojích, prostorech recepcí a jídelen v hotelích, domovech pro seniory, školách nebo jakýchkoli jiných veřejně přístupných zařízení.

Ke stažení

SPM - Decoclean

DECOCLEAN

01. 03. 2018

Tato ochrana stěn byla speciálně vyvinuta pro prostory s vysokým rizikem infekce, aby pomohla v boji proti nemocničním nákazám a při snižování bakteriální proliferace. Pro použití na kulatých sloupech (průměr do 800 mm) a zajištění dokonalé hygieny v ohybech je možné tento výrobek tepelně tvarovat. Doporučuje se pro: operační sály, jednotky intenzívní péče, transplantační a popáleninová centra, neonatální oddělení, centrální sterilizaci, všechny prostory s vysokým rizikem infekce, včetně prostorů stupně 4 podle Pasteurovy stupnice.

Ke stažení

SPM - Decofresc

DECOFRESC

01. 03. 2018

Moderní dekorativní fresky Decofresc vytvářejí atraktivní prostředí ve veřejných budovách. Vnášení do prostoru nádech elegance a vzhled přizpůsobený zákazníkovi, zároveň chrání stěny a splňují hygienické požadavky a požadavky na odolnost proti nárazu.

Ke stažení

SPM - Decocare

DECOCARE

01. 03. 2018

Panel Decocare pro hygienu rukou spojuje výzvu k ochraně veřejného zdraví s účinnou ochranou stěn nad dřezy. Výchovné piktogramy jsou snadno pochopitelné a podporují správnou hygienu rukou s cílem omezit šíření mikrobů přenášených rukama. Panely zajišťují dekorativní ochranu stěn a lze je umístit ve všech vlhkých prostorech, kde vysvětlí běžný postup umývání rukou. Mohou být také opatřeny logem nebo jiným textem podle vašich požadavků.

Ke stažení

SPM - Decokid

DECOKID

01. 03. 2018

SPM výchovné panely Decokid oživují bezpočet poselství, která jsou cílena na děti, jasnými barvami a současně zajišťují ochranu stěn. Objasňování výchovných principů malým dětem formou okamžitě srozumitelných obrázků v jejich školním prostředí je účinným vzdělávacím nástrojem. Výchovné panely SPM vztahující se k oblasti hygieny životního prostředí, bezpečnosti atd. ilustrují reálné situace, které se váží ke každodennímu životu dětí.

Ke stažení

SPM - Decofresc

DECOSMIC

01. 03. 2018

Panely Decosmic s jemně zrnitým, matným povrchem chrání a zdobí stěny a dveře v objektech a zároveň splňují hygienické požadavky a požadavky na odolnost proti nárazu. Pro použití na kulatých sloupech (průměr do 800 mm) a zajištění dokonalé hygieny v ohybech je možné tento výrobek tepelně tvarovat. Barevná řešení s kovovým designem navržená SPM zkrášlí vaše prostory elegantním způsobem odpovídajícím současnému trendu (restaurace, hotelové pokoje, prostor recepce atd.) a vnesou do vašeho zařízení jedinečný styl.

Ke stažení

SPM - Decoprint

DECOPRINT

01. 03. 2018

Dekorativní tištěný panel je originálním řešením, které vytvořila a vyrobila společnost SPM s cílem zkombinovat ochranu stěny (2 mm) a/nebo dekoraci (1 mm) podle požadavků zákazníka. Pomocí digitálního tisku přizpůsobíme ochranný a/nebo dekorativní panel vašim požadavkům, takže na zadní straně panelu se bude nacházet váš obrázek (fotografie, náčrtek, logo, text atd.) požadované velikosti. Zároveň je možné propojit jednotlivé prvky tak, že budou vytvářet průběžný obraz. Panel o tloušťce 2 mm představuje ideální ochranu, která zvyšuje nádech elegance a originality v budovách, které usilují o estetická nebo identifikační řešení, jež zajistí odpovídající úroveň zakrytí stěn. 2mm panel Decoprint vytváří vstřícné prostředí při současném zajištění trvanlivé a optimální ochrany a splňuje hygienické požadavky a požadavky kladené na odolnost proti nárazu, která je nezbytná v budovách přístupných veřejnosti.

Ke stažení

SPM - Fin Al

FIN AL

01. 03. 2018

Profily Fin Al jsou navrženy pro zakončení nabo spojování ochranných panelů Decochoc, Decosmic, Decowood a Decotrend a vnesení dekorativního a luxusního originálního stylu do prostoru. Zajišťují dokonalou povrchovou úpravu v chodbách s malým provozem, čekárnách, místnostech nebo pokojích. Hodí se do zdravotnických zařízení (nemocnice, kliniky, domovy pro seniory) i pro hotely a sektor služeb.

Ke stažení

SPM - Fin Color

FIN COLOR

01. 03. 2018

Fin Color je víceúčelový PVC profil, který nabízí estetické provedení a dokonalé spojení mezi panely nebo mezi panelem a podlahovou lištou. K dispozici je ve všech barvách vzorníku, takže ladí s našimi ochrannými panely a vnáší do prostoru decentní dekorativní styl, který přispívá k celkovému harmonickému dojmu. Je vhodný pro prostory s malým provozem a zkrášluje všechny typy veřejných budov.

Ke stažení

DESIGN & FUNKČNOST

DESIGN & FUNKČNOST

Každý detail našeho nábytku je vymýšlen a tvořen s maximálním ohledem na perfektní funkčnost a nadčasový design.

ŠPIČKOVÁ KVALITA

ŠPIČKOVÁ KVALITA

Nábytek vyrábíme u nás v České republice pouze z vysoce kvalitních materiálů, od prověřených dodavatelů, za pomocí nejnovějších CNC technologií a našich zkušených pracovníků. 

KOMPLETNÍ SORTIMENT

KOMPLETNÍ SORTIMENT

Našim zákazníkům nabízíme kompletní sortiment a služby v oblasti interiérového vybavení včetně stavebních úprav..