SPM - Profila 30 / 50

PROFILA 30 / 50

05. 03. 2018

Tyto ochranné rohové lišty dokonale splynou se všemi interiéry a ochrání rohy před lehkými nárazy. Lištu Profila 30 je možné použít i k ochraně některých zárubní.

Ke stažení

SPM - Combo Line 25 / 50 / 75

COMBO LINE 25 / 50 / 75

05. 03. 2018

Tyto ochranné rohové lišty dokonale splynou se všemi interiéry a ochrání rohy před lehkými nárazy. Jemně strukturovaný povrch jim dodává matný vzhled. Lišta Combo Line 25 je vhodná i pro ochranu zárubní. 

Ke stažení

SPM - Profil Inox 30 / 50

PROFIL INOX 30 / 50

05. 03. 2018

Lišty Profil Inox chrání 90° rohy vystavené nárazům. Jsou snadno rozpoznatelné svým zaobleným tvarem a mírně zkosenými bočními stranami. Lišty byly schváleny pro použití v prostorech, kde probíhá manipulace s potravinami. Jsou ideální pro velmi využívané nebo vlhké prostory, zvláště jsou užitečné v potravinářském a farmaceutickém průmyslu i ve zdravotnických zařízeních, hlavních kuchyních atd.

Ke stažení

SPM - Capcorn

CAPCORN

05. 03. 2018

Tato zaoblená ochranná rohová lišta spojuje eleganci s pevností a je ideální pro ochranu a ozdobení 90° rohů. Doporučuje se ji použít v chodbách a prostorech vystavených silným a častým nárazům v hotelích, restauracích, školách, kancelářích, obchodech, nemocnicích, klinikách, domovech pro seniory.

Ke stažení

SPM - Cornea

CORNEA

05. 03. 2018

Účinná ochrana pro 90° rohy vystavené silným a častým nárazům vozíků a posuvných zařízení. Unikátní zaoblení zajišťuje, že jsou rohy bezpečné. Doporučuje se používat v chodbách a vstupních prostorech v nemocnicích, na klinikách, laboratořích, kuchyních, školách, supermarketech.

Ke stažení

SPM - Combo Corner 50 / 75

COMBO CORNER 50 / 75

05. 03. 2018

Combo Corner 50 nebo 75 chrání 90° rohy na chodbách před silným provozem. Jemně strukturovaný povrch pomáhá skrýt účinky otěru.

Ke stažení

SPM - Combo Corner

COMBO CORNER

05. 03. 2018

Díky nárazy tlumícímu PVC pásu na průběžném vnitřním hliníkovém profilu brání tato ochranná rohová lišta poškození rohů 135° v důsledku silných nárazů při provozu kolečkových přepravních zařízení na chodbách.

Ke stažení

SPM - Cornea Flex

CORNEA FLEX

02. 03. 2018

Vysoce účinná ochrana rohů: 135° nebo jiné úhly. Tento výrobek, který je navržen z pružného středového pásu odolného proti nárazu a z ohebných PVC výztuh, zajišťuje bezpečnost rohů a jejich ochranu před silným provozem. Výrobek je určen pro použití na chodbách a ve vstupních prostorech kuchyní, laboratoří, nemocnic, klinik a škol.

Ke stažení

SPM - Combo Flex

COMBO FLEX

02. 03. 2018

Combo Flex chrání všechny rohy vystavené častým a lehkým nárazům v hotelích, školách, kancelářích nebo školkách. Jeho matný povrch je jemně strukturovaný.

Ke stažení

SPM - Linea Flex

LINEA FLEX

02. 03. 2018

Ochranná rohová lišta Linea Flex je výrobek vycházejí z moderních technických poznatků, který spojuje odolnost proti nárazu, pružnost a decentnost a dokonale ladí s řadou Linea. Díky pružnému středovému pásu upevněnému na dvou tlumičích nárazů, které přispívají k odolnosti, zajišťuje účinnou ochranu rohů všech úhlů od 80° do 150°. Díky koncovkám pro různé úhly je vhodná pro libovolnou výšku při zachování maximální hygieny. Decentně splývá s prostředím chodeb a místností, kde dochází k opakovaným nárazům, tj. v nemocnicích, na klinikách, v domovech pro seniory, školách, hotelích, restauracích, kancelářích a skladech.

Ke stažení

SPM - Protecta 2

PROTECTA 2

02. 03. 2018

Díky svému zaoblenému vyztuženému středovému dílu zajišťuje tento výrobek účinnou, dekorativní a hospodárnou ochranu všech rohů, které jsou vystaveny častým nárazům. Tento model, který je k dispozici ve 33 standardních barvách, ladí se všemi interiérovými dekorativními styly ve veřejných budovách.

Ke stažení

SPM - Elasto Flex 100V

ELASTO FLEX 100V

02. 03. 2018

Ochranná rohová lišta Elasto Flex 100 V je vysoce odolná ochrana pro rohy s úhlem 45° až 135° ve vašich průmyslových budovách. Dokonale splývá se všemi typy prostorů a její černý elastomer umožňuje vnitřní i vnější použití.

Ke stažení

SPM - Safycorner

SAFYCORNER

02. 03. 2018

Bezpečnostní ochranná rohová lišta Safycorner je určena k ochraně osob před nárazem na vyčnívající rohy. Je vyrobena z pružného elastomeru, vyznačuje se vysokou schopností absorbovat nárazy a minimalizuje riziko zranění. Je opatřena dvěma samolepícími oboustrannými pásy a ochrannou fólií pro snadnou montáž a čištění. Je ideální pro zařízení péče o děti, domovy pro seniory, specializované instituce, tělocvičny a sportovní haly.

Ke stažení

DESIGN & FUNKČNOST

DESIGN & FUNKČNOST

Každý detail našeho nábytku je vymýšlen a tvořen s maximálním ohledem na perfektní funkčnost a nadčasový design.

ŠPIČKOVÁ KVALITA

ŠPIČKOVÁ KVALITA

Nábytek vyrábíme u nás v České republice pouze z vysoce kvalitních materiálů, od prověřených dodavatelů, za pomocí nejnovějších CNC technologií a našich zkušených pracovníků. 

KOMPLETNÍ SORTIMENT

KOMPLETNÍ SORTIMENT

Našim zákazníkům nabízíme kompletní sortiment a služby v oblasti interiérového vybavení včetně stavebních úprav..