SPM - Half Height Door

HALF HEIGHT DOOR

02. 03. 2018

Tyto tvarované panely chrání a zdobí dveře do poloviny jejich výšky. Jsou ideální pro použití na chodbách veřejných budov: v nemocnicích, restauracích, hotelích… Tvary a barvy usnadňují identifikaci různých dveří: pokojů, místností pro personál, technických objektů atd.

Ke stažení

SPM - Handplates

HANDPLATES

02. 03. 2018

Tyto originální tvary se používají k dekoraci a ochraně dveří kolem klik před opotřebením a nečistotou. Dokonale se hodí do všech veřejných institucí: škol, hotelů, kanceláří, restaurací, nemocnic, domovů pro seniory…

Ke stažení

SPM - Inland Signage

INLAND SIGNAGE

02. 03. 2018

Panely Decochoc nebo Decosmic s číslicemi, piktogramy nebo dětskými obrázky slouží k individuální identifikaci a ochraně dveří do poloviny jejich výšky a zajišťují účinné a odolné značení, které je viditelné již z dálky a snadno se čistí. Malé děti zvláště ocení obrázky, které jim umožní snadno nalézt správný směr.

Ke stažení

SPM - Safydoor

SAFYDOOR

02. 03. 2018

Dveřní systém ochrany prstů Safydoor je ideálním řešením pro zajištění bezpečnosti jednokřídlých i otočných dveří. Speciální zvlněný tvar pevné a pružné pojistky brání přiskřípnutí prstů v prostoru polodrážek dveří. Systém dveřní ochrany prstů zlepšuje bezpečnost v místech, kde se vyskytují malé děti, i na pracovištích, přičemž brání vzniku hlavních příčiny zranění a chrání osoby před často vážnými následky.

Ke stažení

DESIGN & FUNKČNOST

DESIGN & FUNKČNOST

Každý detail našeho nábytku je vymýšlen a tvořen s maximálním ohledem na perfektní funkčnost a nadčasový design.

ŠPIČKOVÁ KVALITA

ŠPIČKOVÁ KVALITA

Nábytek vyrábíme u nás v České republice pouze z vysoce kvalitních materiálů, od prověřených dodavatelů, za pomocí nejnovějších CNC technologií a našich zkušených pracovníků. 

KOMPLETNÍ SORTIMENT

KOMPLETNÍ SORTIMENT

Našim zákazníkům nabízíme kompletní sortiment a služby v oblasti interiérového vybavení včetně stavebních úprav..