Kuchyňská linka - Bílá / Vanilka

17. 11. 2017

Výroba a montáž kuchyňské linky do nově zrekonstruovaného RD u Brna. Korpusy jsou z DTD Bílá, dvířka foliovaná MDF v dekoru Vanilka doplněné pracovní deskou v imitaci betonu.

Kuchyňská linka - Dub Bardolino / Bílá lesk

28. 04. 2017

Kompletní realizace kuchyňské linky včetně vestavných spotřebičů a doplňků, kde korpusy jsou v dekoru Egger Dub Bardolino, dvířka MDF Bílá vysoký lesk a pracovní deska v dekoru Egger Beton tmavý. Zádový obklad je v provedení kalené sklo tl. 6mm v odstínu bílá. Kuchyňská linka je kompletně vybavena kováním Blum včetně organizérů.

Kuchyňská linka - Bílá / Kamenná šedá

04. 08. 2016

Realizace kuchyňské linky včetně kompletní stavební rekonstrukce v Praze. Součástí realizace byly i vestavné skříně do chodeb včetně botníku s věšákem. Vše v provedení LTD Bílá v kombinaci s LTD Kamenná šedá.

Kuchyňská linka - masiv Bříza

07. 07. 2016

Realizace kuchyňské linky do RD ve Škrdlovicích. Korpusy kuchyňské linky jsou vyrobeny z LTD Egger, dvířka jsou z masivu Bříza včetně moření a povrchové úpravy PU lakem. Kuchyňská linka je osazena vyšší řadou vestavných spotřebičů TEKA.

Kuchyňská linka - Písková / Bílá káva

02. 07. 2016

Výroba a montáž kuchyňské linky do RD v Dobšicích. Kuchyňská linka byla vyrobena z LTD Egger Písková, dvířka MDF Trachea Bílá káva a pracovní deska Egger Woodstock. Součástí dodávky byly zednické práce po úpravě instalací a včetně výmalby. Dodávka proběhla včetně vestavných spotřebičů TEKA.

Kuchyňská linka - dýha Ovangol / Bílá lesk

08. 06. 2016

Návrh, výroba a montáž kuchyňské linky do RD v Libčicích nad Vltavou. Kuchyňská linka je vyrobena z dýhy Ovangol ve vysokém lesku a fólii v Bílé barvě také ve vysokém lesku. Spotřebiče Bosch jsou v bílém provedení, pracovní deska tl. 100mm je přírodní kámen žula v leštěné povrchové úpravě. Úchytky byly zvoleny zafrézované do hrany v provedení eloxovaný hliník, celá kuchyňská linka je podsvícena LED pásky. Jako zádový obklad jsme použili kalené sklo v bílém odstínu.

Kuchyňská linka - Bílá lesk / Zlatá

06. 06. 2016

Realizace kuchyňské linky do bytového domu v Praze. Kuchyňská linka je vyrobena v provedneí MDF Bílá lesk doplněná úchytkami a kaleným sklem lakovaným do odstínu "zlatá". Pracovní deska je vyrobena z přírodního kamene - žula s leštěnou povrchovou úpravou.

Kuchyňská linka - Bílá / masiv Ořech

20. 05. 2016

Realizace kuchyňské linky do chaloupky ve Starém Ransku. Korpusy jsou z bílého lamina, dvířka frézovaná a fóliovaná MDF v bílém provedení a pracovní deska včetně některých skříněk a doplňků je vyrobena z masivu Ořech.

Kuchyňská linka - Wenge / Javor

19. 05. 2016

Realizace kuchyňské linky do bytového domu v Poděbradech. Kuchyňská linka byla vyrobena v provedení LTD Wenge v kombinaci MDF Javor na čelních plochách. Pracovní deska Egger byla v imitaci tmavě hnědého kamene doplněná zádovým obkladem ve stejném dekoru. Dodávka a montáž proběhla včetně spotřebičů TEKA.

Kuchyňská linka - Titan / Červená lesk

19. 05. 2016

Výroba a montáž kuchyňské linky do bytového domu v Poděbradech u kolonády. Korpsuy a pracovní desku v dekoru Titan doplňují čelní plochy v dekoru Červená vysoký lesk. Zádový obklad z kaleného skla je ve světle zeleném odstínu. Opět veškeré spotřebiče TEKA.

Kuchyňská linka - Wenge

19. 05. 2016

Realizace kuchyňské linky do RD blízko Nymburka. Kuchyňská linka je do tvaru "U" s malým barem. Vyjma horních skříněk, které jsou vyrobeny z MDF Bílá lesk je celá kuchyň v provedení LTD / MDF Wenge. Tmavý odstín je doplněný takřka čistě bílou pracovní deskou v imitaci kamene. Součástí dodávky byly veškeré spotřebiče TEKA.

Kuchyňská linka - dýha Jabloň indická

17. 05. 2016

Kuchyňská linka v provedení dýha Jabloň indická s horními skříňkami lakovanými do odstínu Bílá vysoký lesk a pracovní deskou z přírodní leštěné žuly. Kuchyňská linka je vybavena kompletně spotřebiči Bosch a drátěným programem Kesseböhmer.

Kuchyňská linka - Hliník / Jabloň

13. 05. 2016

Kompletní realizace kuchyňské linky v České u Brna včetně stavebních úpravy (výměna podlahové krytiny, úprava vodo a elektro instalací, výmalba, ...). Provedení kuchyňské linky: korpusy LTD Hliník, dvířka LTD Jabloň, pracovní deska byla vyrobena z umělého kamene Hanex jako jeden kus včetně zádového obkladu. Součástí dodávky byly spotřebiče TEKA.

Kuchyňská linka - Woodline creme / Teak

13. 05. 2016

Realizace kuchyňské linky do panelového domu v Brně včetně veškerých vestavných spotřebičů značky TEKA. Kuchyňská linka je v provedení korpusy LTD Woodline creme a dvířka MDF Teak.

DESIGN & FUNKČNOST

DESIGN & FUNKČNOST

Každý detail našeho nábytku je vymýšlen a tvořen s maximálním ohledem na perfektní funkčnost a nadčasový design.

ŠPIČKOVÁ KVALITA

ŠPIČKOVÁ KVALITA

Nábytek vyrábíme u nás v České republice pouze z vysoce kvalitních materiálů, od prověřených dodavatelů, za pomocí nejnovějších CNC technologií a našich zkušených pracovníků. 

KOMPLETNÍ SORTIMENT

KOMPLETNÍ SORTIMENT

Našim zákazníkům nabízíme kompletní sortiment a služby v oblasti interiérového vybavení včetně stavebních úprav..