Kancelá - Zbyněk Lazar s.r.o.

13. 03. 2017

Kompletní realizace interiéru kanceláře od návrhu až po dodávku. Součástí realizace byly stavební úpravy, výmalba, podlahová krytina, výroba tapety a nábytkového vybavení.

Luxusní kancelář - Praha

20. 05. 2016

Kompletní realizace interiérového vybavení kanceláře v Praze. Součástí dodávky byly i stavební úpravy ve formě SDK podhledu s osvětlením a instalací tapet na stěnu. Nábytek je vyroben v kombinaci dýha Ořech a lakovaná MDF v odstínu písková. Kuchyňská linka je od postele a zbylé části prostoru oddělena skleněnou příčkou s kouřovým zabarvením.

Kanceláře vedení - Polabské mlékárny a.s.

20. 05. 2016

Kompletní nábytkové vybavení kanceláří pro vedení společnosti Polabské mlékárny a.s. v Poděbradech. Vyrobily jsme a namontovaly zasedací místnost, kancelář marketingu, ředitelky a obchodního úseku. Součástí dodávky byl i sedací nábytek.

Kancelář ředitele - TRIVISION s.r.o.

19. 05. 2016

Kancelářský nábytek vyrobený z mořené dýhy Dub doplněný světle béžovou lakovanou MDF do vysokého lesku. Součástí stolu je zasedací stůl se čtyřmi konferenčními židlemi.

DESIGN & FUNKČNOST

DESIGN & FUNKČNOST

Každý detail našeho nábytku je vymýšlen a tvořen s maximálním ohledem na perfektní funkčnost a nadčasový design.

ŠPIČKOVÁ KVALITA

ŠPIČKOVÁ KVALITA

Nábytek vyrábíme u nás v České republice pouze z vysoce kvalitních materiálů, od prověřených dodavatelů, za pomocí nejnovějších CNC technologií a našich zkušených pracovníků. 

KOMPLETNÍ SORTIMENT

KOMPLETNÍ SORTIMENT

Našim zákazníkům nabízíme kompletní sortiment a služby v oblasti interiérového vybavení včetně stavebních úprav..