Dětský pokoj - komoda + postel

28. 04. 2017

Výroba a montáž vybavení dětského pokoje do RD v Choťovicích. Nábytek je vyrobený v univerzálních rozměrech, aby mohlo dojít k jeho libovolnému přeskládání, např. ze dvou pokojů vybavit jeden. Vše je vyrobeno z LTD Egger Jasan molina.

Dětský pokoj - Praha

28. 04. 2017

Návrh, výroba a montáž vestavné skříně a postelí do dětského pokoje do bytu v Praze. Pokoj je barevně rozlišen pro kluka a holku za použití materiálu LTD Egger. V budoucnu se ještě počítá s rozšířením o psací stůl a závěsné skříňky.

Dětský pokoj - dýha Dub

20. 05. 2016

Realizace dvou dětských pokojů do RD v Červeném Kostelci. Veškeré pohledové části jsou vyrobené z dýhy Dub rovnoletý s povrchovou úpravou polyuretanovým bezbarvým lakem.

Dětský pokoj - dýha Třešeň

17. 05. 2016

Realizace dětských pokojů a ložnice do RD v Praze. Nábytek je v provedení dýha Třešeň evropská v kombinaci s lakovanou MDF Bílá mat. Skříně jsou vždy částečně průchodzí do šatny schované za skříní.

Dětský pokoj - "mořské akvárko"

13. 05. 2016

Velká výzva v podobě vestavěného mořského akvárka pro Nema a Dory. Realizace proběhla včetně stavebních úprav - nová podlaha, elektro instalace a výmalba. Mořské akvárko jsme museli provést v menší variantě než byla představa zákazníka a to z důvodu doporučení statika a nosnosti podlahy. I tak akvárko váží cca 800kg. Součástí akvárka byly samozřejmě veškeré technologie, které jsme umístili do skříně pod a nad akvárkem. Na boční stěnu jsme umístili obklad z masivu, ze kterého jsme vyrobili i posuvné dveře, které z druhé strany zůstali v původním dekoru Javoru.

Dětský pokoj - "all inclusive"

13. 05. 2016

Návrh, výroba a realizace dětského pokoje v Brně. Zpracování proběhlo na základě požadavku dvou postelí, patra na hraní a umístění velkého psacího stolu s úložným prostorem. Vše bylo vyrobeno v bílém matném provedení, kde drobné detaily jsme vyrobili z dýhy a masivu ořech americký taktéž v matové povrchové úpravě. Barevnost a veselá atmosféra vzniká použitím barevných doplňků, jakou jsou povlečení a hračky...

Dětský pokoj - "3 motivy tapet"

13. 05. 2016

Realizace dětského pokoje v Ostravě, kde jsou dominantním prvkem 3 motivy tapet - afrika, jižní pól a hory. Tomuto rozdělení byla také přizpůsobena celá koncepce dětského pokoje. Realizaci jsme provedli včetně úpravy elektro instalace a nové výmalby včetně dodávky a montáže tapet.

DESIGN & FUNKČNOST

DESIGN & FUNKČNOST

Každý detail našeho nábytku je vymýšlen a tvořen s maximálním ohledem na perfektní funkčnost a nadčasový design.

ŠPIČKOVÁ KVALITA

ŠPIČKOVÁ KVALITA

Nábytek vyrábíme u nás v České republice pouze z vysoce kvalitních materiálů, od prověřených dodavatelů, za pomocí nejnovějších CNC technologií a našich zkušených pracovníků. 

KOMPLETNÍ SORTIMENT

KOMPLETNÍ SORTIMENT

Našim zákazníkům nabízíme kompletní sortiment a služby v oblasti interiérového vybavení včetně stavebních úprav..